Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice

Generální partner Kateřinického trailu

Kateřinický trail 2020 zrušen

Běžci, sportovci, přátelé a kamarádi,

jsme moc rádi, že jste se přihlásili na Kateřinický trailový závod. Jsme malý závod, který má na prvním místě účastníky a jde mu především o pohodovou atmosféru. Stejně jako my, jste se jistě i Vy těšili na druhou říjnovou neděli. Bohužel nastala zhoršená situace s Covid-19, jak jistě všichni víte, kterou ještě v letních měsících nikdo neočekával. Museli jsme řešit nelehkou otázku, se kterou jsme se za osmiletou historii závodu ještě nesetkali – zda závod zrušit nebo přesunout. Chtěli jsme zachovat naději, a proto jsme závod přesunuli na 17. listopadu 2020.

Bohužel se mezitím situace nezlepšila, právě naopak.

Za těchto okolností jsme nuceni Kateřinický trail 2020 zrušit a převést registrace na příští rok do tradičního říjnového termínu, na neděli 17. října 2021. Toto rozhodnutí nebylo lehké. V závodě je spousta energie a také finančních prostředků a tak je Vaše podpora pro nás velice důležitá. Vaše startovné si dovolujeme automaticky převést na rok 2021, kde máte v již v tuto chvíli jisté místo ve startovní listině.

Budeme moc rádi, když si necháte předplacené startovné na rok 2021. V případě, že víte, že se nebudete moci zúčastnit, můžete věnovat vaše startovné někomu z vašich kamarádů. Jen nás o tom informujte.

Chápeme, že v tuto chvíli je zdraví na prvním místě, i když je to pro nás jako pro organizátory nepříjemné. Věnovali jsme tomu spoustu času, úsilí a samozřejmě peněz. Věříme, že příští rok tady budeme a závod si společně se závodníky i fanoušky užijeme naplno.

Přesunem závodu na rok 2021:

  • Máte o rok více času na trénink
  • Cena startovného se pro Vás nebude měnit
  • Budete mít jistý start při omezené kapacitě závodu
  • Podpoříte Kateřinický trail

Věříme, že toto rozhodnutí bude mít u vás pochopení a že nám nadále zachováte přízeň. Předem děkujeme.

Do startu závodu zbývá
17. 10. 2021
Motto

„Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo.“

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Generální partner

Mediální partner

Svetbehu.cz

Sponzoři

Ing.Radovan Lys – B.G.A. Trade

SEMITA-DS s.r.o.   Jiří Válek

Jaroslav Obsadný