Obec Kateřinice za podpory Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice pořádá

Generální partner Kateřinického trailu

Generální partner Kateřinického trailu

Kateřinický Trailový závod I.ročník

[Not a valid template]Dne 17.11.2012 se v Kateřinicích v oblasti kolem Suchého poldru konal první ročník Kateřinického trailového běžeckého závodu. Do soutěže se přihlásilo celkem 60 závodníků. Počasí se vydařilo. Běh byl rozdělen do čtyř kategorií: děti do 8 let (300m), děti od 8 do 13 let (600m) a hlavní závod žen (3,2km) a mužů (6,4km). Soutěžící povzbuzoval bouřlivý dav fanoušků a diváků.

Jednotlivé výsledky si můžete prohlédnout na výsledkové listině. Vítězové závodu byli odměněni hodnotnými cenami, také medailí a diplomem pro vzpomínku na tento sportovní den. Všichni závodníci hodnotili trať po závodu velmi kladně a nebyly vznešeny připomínky k změnám do dalších let. Po vyhlášení vítězů přišla na řadu tombola, kde byly slosovatelné startovní čísla závodníků. Byly rozdány věcné ceny za více jak 3 000,- Kč. Pro všechny kteří zavítali na Kateřinický poldr bylo připraveno bohaté občerstvení a něco pro zahřátí.

Děkujeme zúčastněným závodníkům, fanouškům a návštěvníkům za účast a přejeme hodně síly do dalších let.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Uveřejňujeme i divácké foto, nyní od Pavla Martinů a Martina Havrlanta. Pokud máte jakoukoliv hezkou fotku, pošlete nám ji, rádi ji zveřejníme.

O Trailové závodě vyšel článek v Novojičínském deníku ve sportovní rubrice.

Pokud by jste chtěli vyjádřit svůj postřeh z této akce, tak jej zašlete na email: katerinicky-trail@seznam.cz
Děkujeme.

 Za rozhodčí a pořadatele Petr Poloprutský.

Do startu závodu zbývá
16. 10. 2022
Motto

„Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo.“

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Generální partner

SEMITA-DS s.r.o.   Jiří Válek

Mediální partner

Svetbehu.cz

Sponzoři

Ing.Radovan Lys – B.G.A. Trade

Jiří Matěj

Autodoprava Aleš Kutač

Ovoce – Zelenina Marek Skopal

Jaroslav Obsadný