Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice

Omluva (vyhlašování)

Omlouváme se všem účastníkům a divákům za zdržení při vyhlašování výsledků hlavního závodu. Důvod této prodlevy byl způsoben tím, že jedna ze závodnic z kategorie žen proběhla 2x cílem, kdy poprvé proběhla regulérně, poté se po několika minutách vrátila před cíl, a proběhla jej podruhé. Vzhledem k množství závodníků byla jak 2x zapsána do výsledkové listiny, tak (a to byl právě kámen úrazu) jí byl 2x zaznamenán i čas. Při závěrečné kontrole nám nesouhlasil počet závodníků s počtem zapsaných časů, tím pádem se všechny časy musely po jednom procházet a vše bylo velmi zdlouhavé.

Tímto se omlouváme za vzniklou situaci a doufáme, že vás to neodradí od účasti na příštích ročnících.. 🙂

Díky těmto zkušenostem a také stále narůstajícímu počtu závodníků a jsme se rozhodli, že pro příští ročníky budeme využívat měření pomocí elektronické časomíry, která jak ušetří mnoho papírování, tak hlavně urychlí vyhlašování ve všech kategoriích, a v neposlední řadě také zabrání tomu, aby nastal podobný problém, jako nastal dnes.

Veškeré postřehy (foto, video, Vaše pocity ze závodu) uvítáme na adrese „katerinicky-trail@seznam.cz“ a rádi je poté zveřejníme v referencích a galerii.

Motto

„Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo.“

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Poskytovatel příspěvku
Mediální partner

 

Sponzoři