Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice

Get Adobe Flash player

 

Poslední aktualizace: 13.11 2015, 10:02

Startovní listina bude pravidelně aktualizována,
v případě nesrovnalostí napište email, vše bude opraveno. 🙂


Kategorie Děti do 6 let

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
1 Rohel Sebastián 2012 Kopřivnice
2 Mrověc Vojtěch 2011 Ostrava
3 Michlíková Dorota 2010 Kopřivnice
4 Polášek Vojtěch 2014 Stará Ves nad Ondřejnicí
5 Helštýnová Veronika 2011 Kateřinice
6 Hertvík Lukáš 2010 Bohumín – Skřečoň
7 Hertvíková Veronika 2011 Bohumín – Skřečoň
8 Zeleňáková Markéta 2009 Polanka nad Odrou
9 Foldýnová Nikola 2011 Frýdek-Místek
10 Hubáčková Karolína 2011 Kopřivnice
11 Anderle Oliver 2010 Příbor
12 Turčík Jakub 2011 Ostrava – Hrabůvka
13 Dostál Přemysl 2010 Kateřinice
14 Bakeš Petr 2011 Trnávka
15 Janečka Vojtěch 2009 Trnávka
16 Mazáč Michal 2010 Příbor
17 Tylečková Elen 2010 Kateřinice
18 Číp Šimon 2010 Kateřinice
19 Filip Matěj 2010 Kopřivnice – Mniší
20 Juřena František 2010 Kopřivnice
21 Čani Ivana 2010 Petřvald
22 Čani Alena 2011 Petřvald
23 Kluz Tobiáš 2010 Návsí
24 Konečný Matěj 2013 Kateřinice
25 Gužíková Terezie 2011 Praha 4
26 Gužíková Daniela 2013 Praha 4
27 Filgas Lukáš 2011 Stará Ves nad Ondřejnicí
28 Hodaňová Dorota 2010 Fryčovice
29 Buchmannová Kateřina 2010 Brušperk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie Děti od 6 do 8let

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
1 Podstavková Lilien 2007 Kateřinice
2 Šenkeříková Lucie 2007 Rybí
3 Miková Aneta 2008 Kateřinice
4 Lys Josef 2008 Kateřinice
5 Drgová Růžena 2009 Ostrava
6 Kocurek Jakub 2007 Štramberk
7 Turčíková Eliška 2008 Ostrava – Hrabůvka
8 Kovář Adam 2007 Ostrava
9 Kvitová Veronika 2007 Štramberk
10 Vaněrka Antonín 2008 Ostrava
11 Csibová Karolína 2006 Kateřinice
12 Dostál Ondřej 2007 Kateřinice
13 Polášek Marek 2008 Trnávka
14 Balážová Anna 2009 Ostrava
15 Martinů Magdaléna 2008 Kateřinice
16 Tylečková Anežka 2008 Kateřinice
17 Šindelářová Alena 2008 Kateřinice
18 Číhal Jan 2007 Ostrava
19 Filip Bartoloměj 2008 Kopřivnice – Mniší
20 Jarolím Filip 2007 Ostrava – Poruba
21 Pešat Oliver 2007 Kopřivnice
22 Udvarosová Barbora 2008 Kopřivnice
23 Kubeš Matouš 2007 Zbyslavice
24 Tvrdá Eliška 2008 Ostrava – Poruba
25 Weiss Michal 2007 Kateřinice
26 Trojek Jiří 2008 Hlučín
27 Šeděnková Adriana 2007 Krmelín
28 Juráková Anežka 2007 Kopřivnice
29 Pražák Ondřej 2008 Ostrava
30 Filgas Matouš 2008 Stará Ves nad Ondřejnicí
31 Hodaň Hugo 2008 Fryčovice
32 Rybárik Denis 2007 Brušperk
33 Boboková Michaela 2007 Frýdek-Místek
34 Holub Jakub 2007 Kopřivnice
35 Kijonka Petr 2009 Nový Jičín

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie Děti od 9 do 12let

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
1 Máchová Ivana 2003 Bartošovice
2 Hanzelka Daniel 2006 Kopřivnice
3 Šenkeříková Simona 2005 Rybí
4 Raška Vojtěch 2006 Ženklava
5 Ščibráni Milan 2003 Ostrava
6 Michlík Karel 2004 Kopřivnice
7 Lambertová Anna 2005 Kateřinice
8 Lysová Ivana 2006 Kateřinice
9 Borkovcová Julie 2004 Kateřinice
10 Maslaňak Jakub 2006 Příbor
11 Havel Erik 2004 Příbor
12 Chovanec Patrik 2004 Ostrava
13 Salamonová Adéla 2003 Dolní Lhota
14 Martinů Pavel 2004 Kateřinice
15 Kolář Michael 2006 Ostrava
16 Feilhauerová Ema 2005 Kopřivnice
17 Tkáčová Adéla 2005 Kopřivnice
18 Tkáč Jan 2003 Kopřivnice
19 Šebestíková Sára 2005 Kopřivnice
20 Hanzelková Amálie 2006 Štramberk
21 Jurečková Vendula 2005 Rychaltice
22 Jurečková Daniela 2003 Rychaltice
23 Juřena Josef 2006 Kopřivnice
24 Linart Ondřej 2004 Příbor
25 Stahalík Jáchym 2006 Štramberk
26 Dostál David 2004 Kateřinice
27 Maslaňak Adam 2003 Příbor
28 Pražák Jakub 2006 Ostrava
29 Novák Tadeáš 2006 Kateřinice
30 Sýkorová Klára 2004 Kateřinice
31 Buchmann Jan 2004 Brušperk
32 Boboková Nikola 2005 Frýdek-Místek
33 Bajerová Natálie 2004 Štramberk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie Děti od 13 do 15let

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
9 Juříček Daniel 2002 Ostrava – Svinov
14 Mráz Vojtěch 2001 Kunčice pod Ondřejníkem
29 Ščibrániová Aneta 2001 Ostrava
36 Mrověc Jan 2004* Ostrava
60 Havrlant Martin 2000 Kateřinice
87 Filipec Daniel 2000 Rychaltice
122 Vandrovec Václav 2001 Osek nad Bečvou
125 Kolářová Vendula 2002 Ostrava
134 Brablec Filip 2001 Frýdlant nad Ostravicí
162 Kuchař Filip 2002 Hájov
170 Hanzelková Viktorie 2001 Štramberk
191 Slíva Martin 2001 Kopřivnice
200 Lihotzká Nikol 2001 Opava
205 Kubíčková Markéta 2000 Ostrava – Poruba
241 Rybárik Filip 2001 Brušperk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie Muži od 16 do 39let

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
2 Procházka Jan 1989 Příbor
3 Pustějovský Libor 1990 Příbor
4 Filipec Tomáš 1993 Rychaltice
6 Rohel Lukáš 1979 Kopřivnice
7 Malík Jan 1980 Příbor
8 Obsadný Jiří 1993 Kateřinice
15 Bizoň Lukáš 1981 Ostrava
17 Hižnaj Marek 1980 Šenov
18 Kováček Stanislav 1983 Ostrava
19 Mrověc Tomáš 1988 Ostrava
21 Hostaša Milan 1985 Valašské Meziříčí
23 Seifert Aleš 1980 Albrechtičky
27 Rýdl Tomáš 2002* Studénka
33 Jurečka Roman 1978 Hájov
35 Pišl Jan 1993 Kopřivnice
37 Polášek Přemysl 1977 Stará Ves nad Ondřejnicí
38 Jurajda Radek 1987 Vidče
40 Koliba Jiří 1980 Hukvaldy – Dolní Sklenov
43 Šimečka Martin 1987 Trnávka
44 Pařenica Přemysl 1989 Trnávka
45 Lebeda Jiří 1984 Brušperk
51 Huvar Lukáš 1993 Albrechtičky
52 Myška Michal 1995 Albrechtičky
55 Beneš Jakub 1988 Kopřivnice
58 Hořínek Martin 1981 Ostrava
61 Kalocsányi Jan 1995 Albrechtičky
65 Csiba Jan 1977 Kateřinice
66 Váňa Radek 1992 Lubina
67 Pospíšil Daniel 1988 Havířov
70 Matyščák Pavel 1980 Rožnov pod Radhoštěm
71 Hamsa Jakub 1985 Ostrava – Dubina
72 Stahalík Petr 1976 Ostrava
76 Friml Jan 1988 Studénka
77 Pitřík Jaroslav 1991 Libhošť
81 Fabián Ondřej 1979 Petřvald
85 Černoch Jakub 1992 Petřvald na Moravě
86 Šíp Přemysl 1992 Petřvald na Moravě
88 Masopust Jiří 1996 Fryčovice
89 Bik Michael 1991 Ostrava
90 Mazaira Alejandro 1984 Ostrava
91 Simon Tomáš 1984 Ostrava
93 Helebrand Ivan 1978 Mistřovice
94 Myška Radek 1986 Albrechtičky
95 Šimíček Daniel 1994 Bernartice nad Odrou
99 Dřevjaný Jakub 1993 Ostrava
101 Onderka Arnošt 1992 Vítkov
102 Mrověc Martin 1990 Ostrava – Nová Bělá
103 Manďák Jiří 1991 Ostrava – Jih
108 Čtvrtňák Tomáš 1992 Bílovec
109 Kittel David 1992 Vítkov
112 Rajdus Vojtěch 1987 Ostrava
113 Sumbal Petr 1993 Příbor
119 Koliba Martin 1983 Příbor
120 Malinda Michal 1977 Valašské Meziříčí
126 Raška Daniel 1996 Janovice
127 Martinák Zdeněk 1998 Frýdek-Místek
128 Hikl Petr 1977 Příbor
130 Strejček Radim 1976 Kopřivnice
131 Kováček Stanislav 1983 Ostrava
137 Charvát Jan 1978 Ostrava – Poruba
141 Březina Martin 1988 Baška
150 Brus Jiří 1994 Kateřinice
156 Kalocsányi Vít 1996 Albrechtičky
157 Socha Jiří 1996 Kopřivnice
158 Kalina Petr 1976 Frenštát pod Radhoštěm
159 Lihocký Jan 1998 Kateřinice
160 Kretschmann Jaroslav 1997 Příbor
164 Caga Marek 1997 Trnávka
166 Šajtar Filip 1993 Albrechtičky
169 Šobáň Jan 1993 Brno
172 Stýskala Tomáš 1984 Frýdek-Místek
177 Bömer Lukáš 1983 Řepiště
179 Rychetský Tomáš 1993 Kopřivnice
183 Hrabovský Tomáš 1983 Mniší
190 Pavliska Jakub 1987 Frýdek-Místek
193 Vala Tomáš 1989 Stará Ves nad Ondřejnicí
194 Frýdl Petr 1977 Frýdlant nad Ostravicí
201 Novotný Jan 1995 Ostrava
202 Juřica Roman 1977 Nový Hrozenkov
203 Honzík Martin 1977 Frýdek-Místek
218 Tabányi Pavel 1976 Ostrava – Poruba
222 Reček Lukáš 1978 Ostrava – Poruba
227 Dujka Luděk 1976 Nový Jičín
230 Studený Martin 1989 Brno
232 Droždiak Radim 1990 Fryčovice
233 Kahánek Ondřej 1999 Vlčovice
244 Čížek Radomír 1986 Šumperk
246 Matějů Tomáš 1986 Bartošovice
252 Netopil Petr 1989 Olomouc
253 Hanzl Jiří 1988 Klimkovice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie Muži 40+

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
11 Krayzel Libor 1968 Ostrava
13 Byrtus Jan 1958 Mistřovice
20 Halamíček Marek 1975 Frenštát pod Radhoštěm
24 Böse Daniel 1973 Ostrava
25 Zahradnik Roman 1958 Nový Jičín
26 Muroň Radim 1974 Ostrava
28 Ščibráni Milan 1973 Ostrava
30 Olšovský Jan 1971 Ostrava
34 Rýdl Pavel 1967 Studénka
47 Bednařík Jiří 1945 Kopřivnice – Mniší
49 Kocurek Igor 1971 Štramberk
53 Maslaňak Miroslav 1971 Příbor
54 Sumbal Jiří 1965 Příbor
59 Pliska Pavel 1964 Petřvald na Moravě
64 Chovanec Patrik 1974 Ostrava
73 Ondřejka Miroslav 1971 Frenštát pod Radhoštěm
75 Cimprich Marcel 1966 Šenov
78 Bučánek Jiří 1956 Ostrava
79 Strouhal Petr 1968 Frýdek-Místek
96 Hrbáč Jiří 1971 Polanka nad Odrou
98 Slíva Pavel 1971 Kopřivnice
106 Rudický Radovan Raduz 1969 Moravská Ostrava
107 Giecek Jaromir 1966 Ostrava
133 Brablec Dalibor 1967 Frýdlant nad Ostravicí
135 Řezníček Pavel 1971 Vidče
136 Škapa Marek 1971 Ostrava
147 Baláž Roman 1965 Ostrava
152 Quaceci Giuseppe 1975 Praha 4
153 Hrabuška Jaroslav 1957 Ostrava – Poruba
155 Žebrák Zbyněk 1971 Ostrava – Poruba
165 Březina Jiří 1970 Ostrava – Vítkovice
167 Kloss Pavel 1960 Petřvald
173 Chroboczek Roman 1975 Horní Suchá
174 Dobeš Vlastimil 1970 Valašské Meziříčí
175 Michna Pavel 1975 Kopřivnice
176 Kuchař Jiří 1975 Hájov
178 Richter Libor 1962 Kateřinice
181 Bandík Pavel 1959 Ostrava
182 Luksza Radek 1974 Ostrava – Poruba
184 Mynář Jura 1965 Kunčice pod Ondřejníkem
187 Řeháček Michael 1969 Bílovec
189 Chýlek Patrik 1973 Tichá
192 Linart Pavel 1970 Příbor
196 Míča Tomáš 1969 Ostrava
197 Calábek Vít 1969 Ostrava – Poruba
198 Žáček Miroslav 1970 Kopřivnice
206 Kubíček Vladimír 1971 Ostrava – Poruba
217 Řeháček Michal 1975 Hukvaldy
223 Richter Petr 1964 Kateřinice
225 Filgas Jan 1973 Stará Ves nad Ondřejnicí
226 Valášek Jiří 1971 Kopřivnice
234 Kahánek Jiří 1968 Vlčovice
243 Pavlík Miroslav 1964 Pustá Polom
251 Šikula Jiří 1967 Frýdek-Místek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie Ženy od 16 do 39let

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
5 Kuchtová Tereza 1985 Odry
12 Konvičková Martina 1984 Ostrava
16 Vltavská Zuzana 1992 Ostrava
41 Trnečková Alexandra 1979 Ostrava – Poruba
42 Hořínková Petra 1976 Ostrava
48 Kollárová Zuzana Janiš 1977 Brušperk
56 Valová Daniela 1986 Stará Ves nad Ondřejnicí
57 Supiková Kateřina 2001* Třinec
62 Řičánková Lucie 1990 Stará Ves nad Ondřejnicí
63 Havlová Denisa 1977 Příbor
68 Mrákavová Bronislava 1986 Bratislava (SK)
80 Čani Irena 1982 Petřvald
92 Konečná Gabriela 1980 Ostrava
100 Venclová Denisa 1999 Studénka
104 Smékalová Jitka 1980 Ostrava
105 Přádková Hana 1978 Ostrava – Zábřeh
111 Pajurková Karla 1976 Ostrava
115 Kopecká Darina 1986 Brušperk
116 Polášková Kateřina 1977 Trnávka
117 Kravalová Petra 1995 Trnávka
118 Kolibová Jana 1984 Příbor
124 Hollá Lindnerová Kateřina 1978 Ostrava – Poruba
129 Klečková Zuzana 1987 Petřvald
132 Izvorská Denisa 1986 Frýdlant nad Ostravicí
138 Sládečková Tereza 1998 Ostrava – Hrabůvka
140 Šablaturová Kateřina 1988 Baška
142 Řeháčková Adéla 1988 Těškovice
145 Pannová Vendula 1977 Ostrava
146 Esentierová Adéla 1988 Veřovice
151 Sumbalová Lenka 1991 Příbor
161 Bóková Michaela 1994 Rychvald
163 Vantuchová Hana 1979 Brušperk
168 Jeníková Miroslava 1992 Příbor
180 Švidrnochová Lenka 1999 Dolní Lhota
185 Mynářová Natálie Laura 2001* Kunčice pod Ondřejníkem
195 Děcká Ivana 1971 Frýdlant nad Ostravicí
199 Novotná Veronika 1995 Staříč
204 Honzíková Lucie 1982 Frýdek-Místek
211 Seidlerová Petra 1991 Ostrava
212 Závorková Natálie 1996 Frýdek-Místek
213 Rašková Ivana 1998 Janovice
214 Neprašová Iveta 1992 Stará Ves nad Ondřejnicí
215 Šimková Barbora 1994 Petřvald
216 Drobniaková Silvie 1976 Ostravice
220 Mertová Eva 1991 Bernartice nad Odrou
228 Váňová Jana 1992 Lubina
229 Borkovcová Erika 1986 Staříč
239 Konvičková Lucie 1992 Příbor
242 Tenglerová Alena 1979 Horní Domaslovice
245 Čížková Beata 1986 Šumperk
248 Svaková Martina 1979 Frýdek-Místek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie Ženy 40+

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
31 Mrověcová Pavlína 1966 Ostrava
46 Kovářová Eva 1975 Ostrava
50 Nováčková Jana 1974 Fryčovice
69 Trojková Petra 1975 Hlučín
74 Cimprichová Jana 1974 Šenov
82 Salamonová Kateřina 1975 Dolní Lhota
97 Hehejíková Lenka 1974 Ostrava
110 Matyščáková Blanka 1968 Rožnov pod Radhoštěm
121 Solanská Markéta 1974 Ostrava
123 Dorňáková Vladimíra 1967 Kunín
139 Sládečková Sylva 1971 Ostrava – Hrabůvka
148 Plisková Kamila 1969 Petřvald
154 Božová Věra 1966 Ostrava – Hrabová
171 Kvasničková Pavlína 1974 Štramberk
188 Polášková Lenka 1975 Kopřivnice
207 Antošová Radomila 1958 Ostrava
219 Klibrová Jana 1967 Frýdlant nad Ostravicí
224 Holcová Radana 1973 Ostrava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kategorie Hobby

 

Start. číslo Příjmení a jméno Rok narození Bydliště
10 Juříček Michal 1972 Ostrava – Svinov
32 Olšovská Marie 1973 Ostrava – Stará Bělá
39 Lambertová Kateřina 2002 Kateřinice
83 Podstavek Václav 1975 Trnávka
84 Sasinová Lucie 1988 Ostrava
114 Gemelová Monika 1979 Ostrava – Koblov
144 Foriška Štefan 1983 Ostrava
149 Hájková Vladěna 1990 Tísek
186 Vaněrka Antonín 2008 Ostrava
208 Šeděnka Štěpán 2002 Krmelín
209 Šeděnková Kateřina 1977 Krmelín
210 Šeděnka Roman 1975 Krmelín
221 Vosáhlová Šárka 1990 Petřvaldík
231 Mazáčová Martina 1997 Příbor
235 Juroško Marek 1984 Ostrava
236 Kohoutek Milan 1963 Ostrava – Nová Ves
237 Kohoutek Tomáš 2002 Ostrava – Nová Ves
238 Kohoutková Jana 1995 Ostrava – Nová Ves
240 Hrňa Antonín 2002 Ostrava – Svinov
247 Golc Karel 1989 Ostrava – Poruba
249 Svak Martin 1975 Frýdek-Místek
250 Mrázková Soňa 1993 Děhylov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


*přihlášeni rodiči na jejich zodpovědnost


"Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo."

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Sponzoři závodu

Radovan Lys

dostál_logozuzy_logo

Václav Podstavek

allbau_logo

skarabTomáš Velart

fromto_logo

Robert Szabo


Pavlína Csibová

vizitka_příbor

logo_titleBRODESAL, s.r.o.

šotek_logo

hynek_logo

hz_logo

 

 

nováček_logo

 

 

matěj_logo

 

 

blažek_logo