Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice

Get Adobe Flash player

Výsledková listina 2013

Kateřinický TRAIL II.ročník 9.11.2013

Kategorie Děti do 6let

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
11. Lilien Podstavková 2007 Kateřinice 01:22.13 1
6. Marek Polášek 2008 Trnávka 01:25.95 2
9. Aneta Miková 2008 Kateřinice 01:27.04 3
12. Anežka Tylečková 2008 Kateřinice 01:29.77 4
3. Magdalena Vašutová 2007 Kateřinice 01:30.95 5
5. Matouš Rejlek 2007 Trnávka 01:33.05 6
2. Magdaléna Martinů 2008 Kateřinice 01:46.00 7
7. Michal Weiss 2007 Kateřinice 01:54.58 8
14. Anna Balážová 2009 Ostrava 01:57.49 9
10. Josef Lys 2008 Kateřinice 02:07.89 10
15. Beáta Suchá 2009 Říčany 02:16.34 11
4. Přemysl Dostál 2010 Kateřinice 02:16.84 12
13. Veronika Helštýnová 2011 Kateřinice 02:45.37 13

Kategorie Děti od 6 do 12let

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
20. Štěpán Šeděnka 2002 Krmelín 02:19.98 1
2. Bája Strejčková 2002 Kopřivnice 02:26.71 2
5. Pavel Martinů 2004 Kateřinice 02:33.63 3
19. Klára Mrázová 2004 Kunčice p. O. 02:37.43 4
9. Damián Glozar 2003 Kateřinice 02:45.55 5
21. Adrian Kavan 2004 Trnávka 02:47.62 6
4. Tadeáš Novák 2006 Kateřinice 02:48.79 7
13. Vašek Polášek 2005 Trnávka 02:51.01 8
3. Julie Borkovcová 2004 Kateřinice 02:52.51 9
6. Anna Lambertová 2005 Kateřinice 03:00.43 10
8. Ondřej Dostál 2007 Kateřinice 03:01.15 11
12. Jaromír Horkel 2003 Kateřinice 03:04.78 12
10. Martin Wedinger 2004 Trnávka 03:07.03 13
11. Filip Rejlek 2005 Trnávka 03:13.27 14
1. Klárka Strejčková 2006 Kopřivnice 03:15.59 15
15. Natálie Weissová 2004 Kateřinice 03:26.75 16
17. Ivana Lysová 2006 Kateřinice 03:35.95 17
18. Agáta Suchá 2007 Říčany 04:20.26 18

Kategorie Děti od 13 do 15let

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
2. Vojtěch Mráz 2001 Kunčice p.O. 16:56.49 1

Kategorie Muži

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
7. Tomáš Filipec 1993 Rychaltice 28:40.14 1
22. Roman Baláž 1965 Ostrava 29:04.62 2
26. Pavel Rýdl 1967 Studénka 29:42.64 3
34. Vojtěch Gruchala 1983 Ostrava 31:16.46 4
3. Tomáš Rychetský 1993 Kopřivnice 31:54.81 5
5. Zdeněk Pustějovský 1994 Příbor 32:34.75 6
23. Petr Mrklovský 1966 Nový Jičín 32:39.62 7
39. Josef Tyleček 1984 Kateřinice 32:47.64 8
15. Roman Jurečka 1978 Hájov 32:52.61 9
29. Jaroslav Hrabuška 1957 Ostrava 33:25.35 10
40. David Pech 1988 Ostrava 33:29.92 11
9. Radim Strejček 1976 Kopřivnice 34:17.52 12
30. Martin Staňa 1993 Kopřivnice 34:23.03 13
17. Jiří Koliba 1980 Dolní Sklenov 34:35.71 14
14. Jan Novotný 1995 Kateřinice 34:39.55 15
33. Přemysl Šíp 1992 Petřvald 35:24.12 16
13. Zdeněk Borkovec 1969 Kateřinice 35:24.53 17
24. Miroslav Přívětivý 1953 Příbor 35:39.54 18
36. Zbyněk Žebrák 1971 Ostrava 35:59.87 19
16. Tomáš Černý 1994 Ostrava 36:51.82 20
10. Tomáš Krasňan 1984 Ostrava 37:13.58 21
18. Jaroslav Helštýn 1978 Kateřinice 37:50.55 22
38. Ladislav Hustý 1996 Frýdlant 38:10.08 23
25. Jiří Krištofík 1966 Orlová 38:32.40 24
32. Tomáš Kotek 1993 Petřvald 39:16.67 25
31. Lukáš Filip 1975 Kozlovice 39:40.08 26
37. Dalibor Hustý 1968 Frýdek 40:04.10 27
4. Mirek Krasňan 1980 Kateřinice 40:21.53 28
27. Pavel Piskoř 1976 Kateřinice 40:34.43 29
35. Libor Krayzel 1968 Ostrava 40:48.36 30
19. Roman Zahradnik 1958 Nový Jičín 45:30.65 31
21. Miroslav Suchý 1977 Říčany 47:33.82 32
28. Libor Richter 1962 Kateřinice N N

Kategorie Ženy

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
10. Adéla Esentierová 1988 Ostrava 14:52.11 1
12. Lucie Gruchalová 1984 Ostrava 16:08.30 2
4. Zuzana Rajnochová 1990 Smilovice 16:39.15 3
14. Miroslava Jeníková 1992 Příbor 18:21.39 4
3. Hana Vantuchová 1979 Brušperk 18:26.37 5
2. Michaela Rychecká 1974 Krmelín 18:40.69 6
1. Kateřina Borkovcová 1996 Kateřinice 19:23.88 7
7. Kateřina Tylečková 1981 Kateřinice 19:24.17 8
13. Věra Božová 1966 Ostrava 19:52.25 9
15. Karolína Hustá 1999 Frýdlant 20:33.48 10
8. Jarmila Vaňková 1986 Kateřinice 23:14.64 11
11. Lenka Malachtová 1988 Kunín 26:28.38 12
6. Radka Weissová 1975 Kateřinice 31:25.04 13

"Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo."

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Sponzoři závodu

Radovan Lys

dostál_logozuzy_logo

Václav Podstavek

allbau_logo

skarabTomáš Velart

fromto_logo

Robert Szabo


Pavlína Csibová

vizitka_příbor

logo_titleBRODESAL, s.r.o.

šotek_logo

hynek_logo

hz_logo

 

 

nováček_logo

 

 

matěj_logo

 

 

blažek_logo