Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice

Get Adobe Flash player

Výsledková listina 2013

Kateřinický TRAIL II.ročník 9.11.2013

Kategorie Děti do 6let

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
11. Lilien Podstavková 2007 Kateřinice 01:22.13 1
6. Marek Polášek 2008 Trnávka 01:25.95 2
9. Aneta Miková 2008 Kateřinice 01:27.04 3
12. Anežka Tylečková 2008 Kateřinice 01:29.77 4
3. Magdalena Vašutová 2007 Kateřinice 01:30.95 5
5. Matouš Rejlek 2007 Trnávka 01:33.05 6
2. Magdaléna Martinů 2008 Kateřinice 01:46.00 7
7. Michal Weiss 2007 Kateřinice 01:54.58 8
14. Anna Balážová 2009 Ostrava 01:57.49 9
10. Josef Lys 2008 Kateřinice 02:07.89 10
15. Beáta Suchá 2009 Říčany 02:16.34 11
4. Přemysl Dostál 2010 Kateřinice 02:16.84 12
13. Veronika Helštýnová 2011 Kateřinice 02:45.37 13

Kategorie Děti od 6 do 12let

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
20. Štěpán Šeděnka 2002 Krmelín 02:19.98 1
2. Bája Strejčková 2002 Kopřivnice 02:26.71 2
5. Pavel Martinů 2004 Kateřinice 02:33.63 3
19. Klára Mrázová 2004 Kunčice p. O. 02:37.43 4
9. Damián Glozar 2003 Kateřinice 02:45.55 5
21. Adrian Kavan 2004 Trnávka 02:47.62 6
4. Tadeáš Novák 2006 Kateřinice 02:48.79 7
13. Vašek Polášek 2005 Trnávka 02:51.01 8
3. Julie Borkovcová 2004 Kateřinice 02:52.51 9
6. Anna Lambertová 2005 Kateřinice 03:00.43 10
8. Ondřej Dostál 2007 Kateřinice 03:01.15 11
12. Jaromír Horkel 2003 Kateřinice 03:04.78 12
10. Martin Wedinger 2004 Trnávka 03:07.03 13
11. Filip Rejlek 2005 Trnávka 03:13.27 14
1. Klárka Strejčková 2006 Kopřivnice 03:15.59 15
15. Natálie Weissová 2004 Kateřinice 03:26.75 16
17. Ivana Lysová 2006 Kateřinice 03:35.95 17
18. Agáta Suchá 2007 Říčany 04:20.26 18

Kategorie Děti od 13 do 15let

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
2. Vojtěch Mráz 2001 Kunčice p.O. 16:56.49 1

Kategorie Muži

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
7. Tomáš Filipec 1993 Rychaltice 28:40.14 1
22. Roman Baláž 1965 Ostrava 29:04.62 2
26. Pavel Rýdl 1967 Studénka 29:42.64 3
34. Vojtěch Gruchala 1983 Ostrava 31:16.46 4
3. Tomáš Rychetský 1993 Kopřivnice 31:54.81 5
5. Zdeněk Pustějovský 1994 Příbor 32:34.75 6
23. Petr Mrklovský 1966 Nový Jičín 32:39.62 7
39. Josef Tyleček 1984 Kateřinice 32:47.64 8
15. Roman Jurečka 1978 Hájov 32:52.61 9
29. Jaroslav Hrabuška 1957 Ostrava 33:25.35 10
40. David Pech 1988 Ostrava 33:29.92 11
9. Radim Strejček 1976 Kopřivnice 34:17.52 12
30. Martin Staňa 1993 Kopřivnice 34:23.03 13
17. Jiří Koliba 1980 Dolní Sklenov 34:35.71 14
14. Jan Novotný 1995 Kateřinice 34:39.55 15
33. Přemysl Šíp 1992 Petřvald 35:24.12 16
13. Zdeněk Borkovec 1969 Kateřinice 35:24.53 17
24. Miroslav Přívětivý 1953 Příbor 35:39.54 18
36. Zbyněk Žebrák 1971 Ostrava 35:59.87 19
16. Tomáš Černý 1994 Ostrava 36:51.82 20
10. Tomáš Krasňan 1984 Ostrava 37:13.58 21
18. Jaroslav Helštýn 1978 Kateřinice 37:50.55 22
38. Ladislav Hustý 1996 Frýdlant 38:10.08 23
25. Jiří Krištofík 1966 Orlová 38:32.40 24
32. Tomáš Kotek 1993 Petřvald 39:16.67 25
31. Lukáš Filip 1975 Kozlovice 39:40.08 26
37. Dalibor Hustý 1968 Frýdek 40:04.10 27
4. Mirek Krasňan 1980 Kateřinice 40:21.53 28
27. Pavel Piskoř 1976 Kateřinice 40:34.43 29
35. Libor Krayzel 1968 Ostrava 40:48.36 30
19. Roman Zahradnik 1958 Nový Jičín 45:30.65 31
21. Miroslav Suchý 1977 Říčany 47:33.82 32
28. Libor Richter 1962 Kateřinice N N

Kategorie Ženy

Číslo Jméno Ročník Bydliště Čas Pořadí
10. Adéla Esentierová 1988 Ostrava 14:52.11 1
12. Lucie Gruchalová 1984 Ostrava 16:08.30 2
4. Zuzana Rajnochová 1990 Smilovice 16:39.15 3
14. Miroslava Jeníková 1992 Příbor 18:21.39 4
3. Hana Vantuchová 1979 Brušperk 18:26.37 5
2. Michaela Rychecká 1974 Krmelín 18:40.69 6
1. Kateřina Borkovcová 1996 Kateřinice 19:23.88 7
7. Kateřina Tylečková 1981 Kateřinice 19:24.17 8
13. Věra Božová 1966 Ostrava 19:52.25 9
15. Karolína Hustá 1999 Frýdlant 20:33.48 10
8. Jarmila Vaňková 1986 Kateřinice 23:14.64 11
11. Lenka Malachtová 1988 Kunín 26:28.38 12
6. Radka Weissová 1975 Kateřinice 31:25.04 13

Do startu závodu zbývá

"Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo."

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Mediální partner

 

Sponzoři závodu

Radovan Lys

dostál_logozuzy_logo

Václav Podstavek

allbau_logo

skarabTomáš Velart

fromto_logo

Robert Szabo


Pavlína Csibová

vizitka_příbor

logo_titleBRODESAL, s.r.o.

šotek_logo

hynek_logo

hz_logo

 

 

nováček_logo

 

 

matěj_logo

 

 

blažek_logo