Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice

Get Adobe Flash player

Výsledková listina 2014

Děti do 6ti let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 3:31.03 8 Lukáš Hertvík 2010 Skřečoň
2 3:31.38 11 Michal Polášek 2009 Trnávka
3 3:42.42 2 Štěpán Krasňan 2010 Kateřinice
4 3:54.05 12 Damián Lojek 2009 Kopřivnice
5 4:02.16 10 Marketa Zeleňaková 2009 Polanka n.O.
6 4:10.88 6 Elen Tylečková 2010 Kateřinice
7 4:12.10 1 Přemysl Dostál 2010 Kateřinice
8 4:18.73 14 Josef Lys 2008 Kateřinice
9 4:45.75 5 Veronika Helštýnová 2011 Kateřinice
10 5:19.46 3 Adam Ocásek 2011 Kopřivnice
11 5:44.29 9 Veronika Hertvíková 2011 Skřečoň
12 6:17.74 15 Oliver Řeháček 2012 Hukvaldy

Děti 6-8let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 2:07.54 45 Daniel Hanzelka 2006 Kopřivnice
2 2:15.24 37 Vojtěch Raška 2006 Ženklava
3 2:20.23 47 Patricie Pešlová 2006 Příbor
4 2:22.82 52 Jindřich Bardoň 2006 Suchodol n. O.
5 2:28.93 51 Amálie Hanzelková 2006 Štramberk
6 2:37.18 40 Matyáš Lojek 2006 Kopřivnice
7 2:37.70 54 Matěj Nerad 2007 Suchodol n. O.
8 2:38.65 38 Jakub Kocurek 2007 Štramberk
9 2:39.21 3 Ondřej Dostál 2007 Kateřinice
10 2:44.45 41 Lucie Šenkeříková 2007 Rybí
11 2:49.82 29 Tadeáš Novák 2006 Kateřinice
12 2:56.33 18 Šimon Novák 2007 Trnávka
13 3:01.49 32 Vojtěch Polášek 2007 Trnávka
14 3:04.08 4 Marek Polášek    
15 3:09.10 19 Karolina Csibová 2006 Kateřinice
16 3:14.96 14 Aneta Miková 2008 Kateřinice
17 3:19.01 11 Michal Ocásek 2006 Kopřivnice
18 3:27.99 15 Anežka Tylečková 2008 Kateřinice
19 3:33.36 25 Michal Weiss 2007 Kateřinice
20 3:39.83 49 Ivana Lysová 2006 Kateřinice
21 3:59.12 13 Aneta Babincová 2006 Kateřinice
22 4:02.15 16 Magdaléna Martinů 2008 Kateřinice

Děti 9-12let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 4:24.08 28 Kateřina Supiková 2003 Běžecký Jablunkov
2 4:26.88 55 Milan Ščibráni Ostrava
3 4:32.27 48 Jonáš Ryška 2004 Nový Jičín
4 4:41.91 35 Ema Feilhauerová 2005 Kopřivnice
5 4:48.13 33 Alexandr Paťava 2003 Valašské Meziříčí
6 4:51.75 34 Natálie Paťavová 2003 Valašské Meziříčí
7 5:00.13 43 Adéla Tkáčová 2005 Kopřivnice
8 5:11.58 22 Kateřina Vantuchová 2002 Brušperk
9 5:27.20 6 Kateřina Gilarová 2004 Tichá
10 5:29.92 17 Pavel Martinů 2004 Kateřinice
11 5:30.80 36 Matyáš Krajča 2002 Brušperk
12 5:31.67 44 Sára Šebestíková 2005 Kopřivnice
13 5:32.11 2 Julie Borkovcová 2004 Kateřinice
14 5:33.48 42 Simona Šenkeříková 2005 Rybí
15 5:38.43 8 Anna Lambertová 2005 Kateřinice
16 5:52.67 31 Nikol Helštýnová 2005 Hrabyně
17 6:10.87 5 Václav Polášek 2006 Kopřivnice
18 6:22.82 23 Kristýna Vantuchová 2005 Brušperk
19 6:24.22 1 Klára Mrázová 2004 Kunčice p. O.
20 6:30.75 30 Viktorie Helštýnová 2003 Hrabyně
21 6:57.51 20 Radek Otřísal 2005 Stará Ves n. O.
22 7:03.09 26 Natálie Weissová 2004 Kateřinice

Děti 13-15let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:28:01.65 1 Vojtěch Mráz 2001 Kunčice p.O.
2 00:31:53.46 81 Aneta Ščibrániová 2001 Ostrava
3 00:37:12.35 10 Filip Kuchař 2002 Hájov

Muži 16-39let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:48:29.59 63 Milan Hostaša 1985 Valašské Meziříčí
2 00:52:19.53 21 Roman Jurečka 1978 Hájov
3 00:52:32.23 77 Andrej Tripský Albrechtičky
4 00:52:53.21 60 Pavel Matyščák 1980 Rožnov p.R.
5 00:52:58.51 65 Daniel Pospíšil 1988 Havířov
6 00:52:59.56 91 Zbyněk Bardoň 1976 Suchodol n. O.
7 00:54:27.20 76 Filip Šajtar 1993 Albrechtičky
8 00:54:33.47 87 Jiří Koliba 1980 Huvkaldy
9 00:55:17.45 50 Josef Tyleček 1984 Kateřinice
10 00:55:37.56 39 Miroslav Taraba 1991 Turany (SK)
11 00:55:53.72 74 Radek Váňa 1992 Lubina
12 00:56:29.86 38 Adrian Taraba 1992 Turany (SK)
13 00:56:42.80 43 Martin Hořínek 1981 Ostrava
14 00:56:53.05 19 Jiří Obsadný 1993 Kateřinice
15 00:57:16.88 16 Lukáš Gilar 1976 Tichá
16 00:57:33.49 20 Pavel Zagorski PL
17 00:57:54.66 36 Jan Novotný 1995 Kateřinice
18 00:58:21.45 67 Jiří Kuchař 1975 Hájov
19 00:58:33.21 33 Přemysl Polášek 1977 Stará Ves n.O.
20 00:59:56.05 13 Radim Strejček 1976 Kopřivnice
21 01:00:03.80 9 Martin Staňa 1993 Kopřivnice
22 01:00:10.19 17 Martin Šimečka 1986 Trnávka
23 01:00:13.35 18 Marek Hižnaj 1980 Šenov
24 01:00:50:90 6 Jan Procházka 1989 Příbor
25 01:01:01.50 28 Marian Kawecki PL
26 01:01:07.52 49 Jiří Kovačík 1980 Ostrava
27 01:01:11.62 30 Tomáš Rýdl 2002! Studénka
28 01:01:22.78 12 Zdeněk Pustějovský 1994 Příbor
29 01:01:31.59 40 Petr Stahalík 1976 Ostrava
30 01:02:32.13 90 Marek Halamíček 1975 Frenštát p. R.
31 01:03:14.74 75 Lukáš Huvar 1993 Albrechtičky
32 01:04:02.49 41 Michal Řeháček 1975 Hukvaldy
33 01:04:07.25 25 Jakub Ocásek 1980 Kopřivnice
34 01:04:20.82 48 Aleš Seifert 1980 Albrechtičky
35 01:05:18.97 34 Adam David 1994 Trnávka
36 01:08:58.26 64 Radek Jurajda 1987 Vidce
37 01:10:59.37 23 Václav Podstavek 1975 Trnávka
38 01:13:20.01 78 Ivan Helebrandt 1978 Český Těšín
39 01:13:48.87 22 Pavel Špirko 1980 Štramberk

Muži 40+

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:47:04.08 84 Bohumil Petřík 1974 Říčany
2 00:49:39.01 31 Pavel Rýdl 1967 Studénka
3 00:50:07.25 70 Edvard Rajnoch 1966 Smilovice
4 00:50:34.58 62 Jura Mynář 1965 Kunčice p.O.
5 00:53:59.16 82 Milan Ščibráni 1973 Ostrava
6 00:54:26.91 69 Mariusz Supik 1969 Třinec
7 00:57:28.54 52 Jaroslav Hrabuška 1957 Ostrava
8 00:57:40.86 57 Mojmír Polášek 1971 Kopřivnice
9 00:57:48.94 26 Zbyněk Žebrák 1971 Ostrava
10 00:57:51.08 3 Zdeněk Borkovec 1969 Kateřinice
11 00:58:51.39 47 Jiří Beneš 1966 Studénka
12 01:01:43.90 66 Jan Byrtus 1958 Mistřovice
13 01:03:03.42 83 Jakub Rychecký 1973 Krmelín
14 01:04:11.21 71 Libor Richter 1962 Kateřinice
15 01:04:52.26 35 Erich Rinka 1954 Kravaře
16 01:04:52.26 59 Petr Strouhal 1968 Frýdek-Místek
17 01:05:31.87 56 Daniel Böse 1973 Ostrava
18 01:06:29:45 32 Jiří Bednařík 1945 Kopřivnice – Mniší
19 01:08:21:44 45 Pavel Beneš 1968 Studénka
20 01:09:01.81 2 Libor Krayzel 1968 Ostrava
21 01:11:40.09 46 Jan Bardoň 1952 Ostrava
22 01:11:45.35 8 Roman Zahradnik 1958 Nový Jičín

Ženy 16-39let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:25:49.42 61 Natálie Laura Mynářová 2001! Kunčice p.O.
2 00:28:29.65 89 Zuzana Rajnochová 1990 Smilovice
3 00:28:33.53 53 Hana Vantuchová 1979 Brušperk
4 00:30:35.50 86 Tereza Čapková 1985 Trnávka
5 00:30:45.82 24 Lenka Ocásková 1976 Kopřivnice
6 00:32:03.11 14 Hana Krasňanová 1984 Kateřinice
7 00:33:39.62 51 Kateřina Polášková
8 00:34:09.30 4 Kateřina Borkovcová 1996 Kateřinice
9 00:34:30.43 58 Lenka Polášková 1975 Kopřivnice
10 00:34:40.62 85 Eva Šilhánová 1983 Ostrava
11 00:36:24.46 80 Petra Váňová 1990 Lubina
12 00:37:33.29 79 Květa Miková 1978 Kateřinice
13 00:41:13.44 27 Kateřina Krátká 1977 Havířov

Ženy 40+

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:29:45.56 37 Michaela Rychecká 1974 Stará Bělá
2 00:31:41.54 44 Adriana Bednaříková 1968 Ostrava
3 00:31:59.81 72 Věra Richterová 1968 Kateřinice
4 00:32:29.39 42 Jana Rajnochová 1967 Smilovice
5 00:33:06.54 73 Jana Klibrová 1967 Bílé Potoky
6 00:34:57.32 93 Věra Božová 1966 Ostrava

 Celkové pořadí hlavního závodu

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště Kategorie
1 00:25:49.42 61 Natálie Laura Mynářová 2001! Kunčice p.O. Ženy od 16 do 39let
2 00:28:01.65 1 Vojtěch Mráz 2001 Kunčice p.O. Děti od 13 do 15let
3 00:28:29.65 89 Zuzana Rajnochová 1990 Smilovice Ženy od 16 do 39let
4 00:28:33.53 53 Hana Vantuchová 1979 Brušperk Ženy od 16 do 39let
5 00:29:45.56 37 Michaela Rychecká 1974 Stará Bělá Ženy 40+
6 00:30:35.50 86 Tereza Čapková 1985 Trnávka Ženy od 16 do 39let
7 00:30:45.82 24 Lenka Ocásková 1976 Kopřivnice Ženy od 16 do 39let
8 00:31:41.54 44 Adriana Bednaříková 1968 Ostrava Ženy 40+
9 00:31:53.46 81 Aneta Ščibrániová 2001 Ostrava Děti od 13 do 15let
10 00:31:59.81 72 Věra Richterová 1968 Kateřinice Ženy 40+
11 00:32:03.11 14 Hana Krasňanová 1984 Kateřinice Ženy od 16 do 39let
12 00:32:29.39 42 Jana Rajnochová 1967 Smilovice Ženy 40+
13 00:33:06.54 73 Jana Klibrová 1967 Bílé Potoky Ženy 40+
14 00:33:39.62 51 Kateřina Polášková Ženy od 16 do 39let
15 00:34:09.30 4 Kateřina Borkovcová 1996 Kateřinice Ženy od 16 do 39let
16 00:34:30.43 58 Lenka Polášková 1975 Kopřivnice Ženy od 16 do 39let
17 00:34:40.62 85 Eva Šilhánová 1983 Ostrava Ženy od 16 do 39let
18 00:34:57.32 93 Věra Božová 1966 Ostrava Ženy 40+
19 00:36:24.46 80 Petra Váňová 1990 Lubina Ženy od 16 do 39let
20 00:37:12.35 10 Filip Kuchař 2002 Hájov Děti od 13 do 15let
21 00:37:33.29 79 Květa Miková 1978 Kateřinice Ženy od 16 do 39let
22 00:41:13.44 27 Kateřina Krátká 1977 Havířov Ženy od 16 do 39let
23 00:47:04.08 84 Bohumil Petřík 1974 Říčany Muži 40+
24 00:48:29.59 63 Milan Hostaša 1985 Valašské Meziříčí Muži od 16 do 39let
25 00:49:39.01 31 Pavel Rýdl 1967 Studénka Muži 40+
26 00:50:07.25 70 Edvard Rajnoch 1966 Smilovice Muži 40+
27 00:50:34.58 62 Jura Mynář 1965 Kunčice p.O. Muži 40+
28 00:52:19.53 21 Roman Jurečka 1978 Hájov Muži od 16 do 39let
29 00:52:32.23 77 Andrej Tripský Albrechtičky Muži od 16 do 39let
30 00:52:53.21 60 Pavel Matyščák 1980 Rožnov p.R. Muži od 16 do 39let
31 00:52:58.51 65 Daniel Pospíšil 1988 Havířov Muži od 16 do 39let
32 00:52:59.56 91 Zbyněk Bardoň 1976 Suchodol n. O. Muži od 16 do 39let
33 00:53:59.16 82 Milan Ščibráni 1973 Ostrava Muži 40+
34 00:54:26.91 69 Mariusz Supik 1969 Třinec Muži 40+
35 00:54:27.20 76 Filip Šajtar 1993 Albrechtičky Muži od 16 do 39let
36 00:54:33.47 87 Jiří Koliba 1980 Huvkaldy Muži od 16 do 39let
37 00:55:17.45 50 Josef Tyleček 1984 Kateřinice Muži od 16 do 39let
38 00:55:37.56 39 Miroslav Taraba 1991 Turany (SK) Muži od 16 do 39let
39 00:55:53.72 74 Radek Váňa 1992 Lubina Muži od 16 do 39let
40 00:56:29.86 38 Adrian Taraba 1992 Turany (SK) Muži od 16 do 39let
41 00:56:42.80 43 Martin Hořínek 1981 Ostrava Muži od 16 do 39let
42 00:56:53.05 19 Jiří Obsadný 1993 Kateřinice Muži od 16 do 39let
43 00:57:16.88 16 Lukáš Gilar 1976 Tichá Muži od 16 do 39let
44 00:57:28.54 52 Jaroslav Hrabuška 1957 Ostrava Muži 40+
45 00:57:33.49 20 Pavel Zagorski PL Muži od 16 do 39let
46 00:57:40.86 57 Mojmír Polášek 1971 Kopřivnice Muži 40+
47 00:57:48.94 26 Zbyněk Žebrák 1971 Ostrava Muži 40+
48 00:57:51.08 3 Zdeněk Borkovec 1969 Kateřinice Muži 40+
49 00:57:54.66 36 Jan Novotný 1995 Kateřinice Muži od 16 do 39let
50 00:58:21.45 67 Jiří Kuchař 1975 Hájov Muži od 16 do 39let
51 00:58:33.21 33 Přemysl Polášek 1977 Stará Ves n.O. Muži od 16 do 39let
52 00:58:51.39 47 Jiří Beneš 1966 Studénka Muži 40+
53 00:59:56.05 13 Radim Strejček 1976 Kopřivnice Muži od 16 do 39let
54 01:00:03.80 9 Martin Staňa 1993 Kopřivnice Muži od 16 do 39let
55 01:00:10.19 17 Martin Šimečka 1986 Trnávka Muži od 16 do 39let
56 01:00:13.35 18 Marek Hižnaj 1980 Šenov Muži od 16 do 39let
57 01:00:50:90 6 Jan Procházka 1989 Příbor Muži od 16 do 39let
58 01:01:01.50 28 Marian Kawecki PL Muži od 16 do 39let
59 01:01:07.52 49 Jiří Kovačík 1980 Ostrava Muži od 16 do 39let
60 01:01:11.62 30 Tomáš Rýdl 2002! Studénka Muži od 16 do 39let
61 01:01:22.78 12 Zdeněk Pustějovský 1994 Příbor Muži od 16 do 39let
62 01:01:31.59 40 Petr Stahalík 1976 Ostrava Muži od 16 do 39let
63 01:01:43.90 66 Jan Byrtus 1958 Mistřovice Muži 40+
64 01:02:32.13 90 Marek Halamíček 1975 Frenštát p. R. Muži od 16 do 39let
65 01:03:03.42 83 Jakub Rychecký 1973 Krmelín Muži 40+
66 01:03:14.74 75 Lukáš Huvar 1993 Albrechtičky Muži od 16 do 39let
67 01:04:02.49 41 Michal Řeháček 1975 Hukvaldy Muži od 16 do 39let
68 01:04:07.25 25 Jakub Ocásek 1980 Kopřivnice Muži od 16 do 39let
69 01:04:11.21 71 Libor Richter 1962 Kateřinice Muži 40+
70 01:04:20.82 48 Aleš Seifert 1980 Albrechtičky Muži od 16 do 39let
71 01:04:52.26 35 Erich Rinka 1954 Kravaře Muži 40+
72 01:04:52.26 59 Petr Strouhal 1968 Frýdek-Místek Muži 40+
73 01:05:18.97 34 Adam David 1994 Trnávka Muži od 16 do 39let
74 01:05:31.87 56 Daniel Böse 1973 Ostrava Muži 40+
75 01:06:29:45 32 Jiří Bednařík 1945 Kopřivnice – Mniší Muži 40+
76 01:08:21:44 45 Pavel Beneš 1968 Studénka Muži 40+
77 01:08:58.26 64 Radek Jurajda 1987 Vidce Muži od 16 do 39let
78 01:09:01.81 2 Libor Krayzel 1968 Ostrava Muži 40+
79 01:10:59.37 23 Václav Podstavek 1975 Trnávka Muži od 16 do 39let
80 01:11:40.09 46 Jan Bardoň 1952 Ostrava Muži 40+
81 01:11:45.35 8 Roman Zahradnik 1958 Nový Jičín Muži 40+
82 01:13:20.01 78 Ivan Helebrandt 1978 Český Těšín Muži od 16 do 39let
83 01:13:48.87 22 Pavel Špirko 1980 Štramberk Muži od 16 do 39let

"Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo."

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Sponzoři závodu

Radovan Lys

dostál_logozuzy_logo

Václav Podstavek

allbau_logo

skarabTomáš Velart

fromto_logo

Robert Szabo


Pavlína Csibová

vizitka_příbor

logo_titleBRODESAL, s.r.o.

šotek_logo

hynek_logo

hz_logo

 

 

nováček_logo

 

 

matěj_logo

 

 

blažek_logo