Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice

Get Adobe Flash player

Výsledková listina 2014

Děti do 6ti let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 3:31.03 8 Lukáš Hertvík 2010 Skřečoň
2 3:31.38 11 Michal Polášek 2009 Trnávka
3 3:42.42 2 Štěpán Krasňan 2010 Kateřinice
4 3:54.05 12 Damián Lojek 2009 Kopřivnice
5 4:02.16 10 Marketa Zeleňaková 2009 Polanka n.O.
6 4:10.88 6 Elen Tylečková 2010 Kateřinice
7 4:12.10 1 Přemysl Dostál 2010 Kateřinice
8 4:18.73 14 Josef Lys 2008 Kateřinice
9 4:45.75 5 Veronika Helštýnová 2011 Kateřinice
10 5:19.46 3 Adam Ocásek 2011 Kopřivnice
11 5:44.29 9 Veronika Hertvíková 2011 Skřečoň
12 6:17.74 15 Oliver Řeháček 2012 Hukvaldy

Děti 6-8let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 2:07.54 45 Daniel Hanzelka 2006 Kopřivnice
2 2:15.24 37 Vojtěch Raška 2006 Ženklava
3 2:20.23 47 Patricie Pešlová 2006 Příbor
4 2:22.82 52 Jindřich Bardoň 2006 Suchodol n. O.
5 2:28.93 51 Amálie Hanzelková 2006 Štramberk
6 2:37.18 40 Matyáš Lojek 2006 Kopřivnice
7 2:37.70 54 Matěj Nerad 2007 Suchodol n. O.
8 2:38.65 38 Jakub Kocurek 2007 Štramberk
9 2:39.21 3 Ondřej Dostál 2007 Kateřinice
10 2:44.45 41 Lucie Šenkeříková 2007 Rybí
11 2:49.82 29 Tadeáš Novák 2006 Kateřinice
12 2:56.33 18 Šimon Novák 2007 Trnávka
13 3:01.49 32 Vojtěch Polášek 2007 Trnávka
14 3:04.08 4 Marek Polášek    
15 3:09.10 19 Karolina Csibová 2006 Kateřinice
16 3:14.96 14 Aneta Miková 2008 Kateřinice
17 3:19.01 11 Michal Ocásek 2006 Kopřivnice
18 3:27.99 15 Anežka Tylečková 2008 Kateřinice
19 3:33.36 25 Michal Weiss 2007 Kateřinice
20 3:39.83 49 Ivana Lysová 2006 Kateřinice
21 3:59.12 13 Aneta Babincová 2006 Kateřinice
22 4:02.15 16 Magdaléna Martinů 2008 Kateřinice

Děti 9-12let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 4:24.08 28 Kateřina Supiková 2003 Běžecký Jablunkov
2 4:26.88 55 Milan Ščibráni Ostrava
3 4:32.27 48 Jonáš Ryška 2004 Nový Jičín
4 4:41.91 35 Ema Feilhauerová 2005 Kopřivnice
5 4:48.13 33 Alexandr Paťava 2003 Valašské Meziříčí
6 4:51.75 34 Natálie Paťavová 2003 Valašské Meziříčí
7 5:00.13 43 Adéla Tkáčová 2005 Kopřivnice
8 5:11.58 22 Kateřina Vantuchová 2002 Brušperk
9 5:27.20 6 Kateřina Gilarová 2004 Tichá
10 5:29.92 17 Pavel Martinů 2004 Kateřinice
11 5:30.80 36 Matyáš Krajča 2002 Brušperk
12 5:31.67 44 Sára Šebestíková 2005 Kopřivnice
13 5:32.11 2 Julie Borkovcová 2004 Kateřinice
14 5:33.48 42 Simona Šenkeříková 2005 Rybí
15 5:38.43 8 Anna Lambertová 2005 Kateřinice
16 5:52.67 31 Nikol Helštýnová 2005 Hrabyně
17 6:10.87 5 Václav Polášek 2006 Kopřivnice
18 6:22.82 23 Kristýna Vantuchová 2005 Brušperk
19 6:24.22 1 Klára Mrázová 2004 Kunčice p. O.
20 6:30.75 30 Viktorie Helštýnová 2003 Hrabyně
21 6:57.51 20 Radek Otřísal 2005 Stará Ves n. O.
22 7:03.09 26 Natálie Weissová 2004 Kateřinice

Děti 13-15let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:28:01.65 1 Vojtěch Mráz 2001 Kunčice p.O.
2 00:31:53.46 81 Aneta Ščibrániová 2001 Ostrava
3 00:37:12.35 10 Filip Kuchař 2002 Hájov

Muži 16-39let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:48:29.59 63 Milan Hostaša 1985 Valašské Meziříčí
2 00:52:19.53 21 Roman Jurečka 1978 Hájov
3 00:52:32.23 77 Andrej Tripský Albrechtičky
4 00:52:53.21 60 Pavel Matyščák 1980 Rožnov p.R.
5 00:52:58.51 65 Daniel Pospíšil 1988 Havířov
6 00:52:59.56 91 Zbyněk Bardoň 1976 Suchodol n. O.
7 00:54:27.20 76 Filip Šajtar 1993 Albrechtičky
8 00:54:33.47 87 Jiří Koliba 1980 Huvkaldy
9 00:55:17.45 50 Josef Tyleček 1984 Kateřinice
10 00:55:37.56 39 Miroslav Taraba 1991 Turany (SK)
11 00:55:53.72 74 Radek Váňa 1992 Lubina
12 00:56:29.86 38 Adrian Taraba 1992 Turany (SK)
13 00:56:42.80 43 Martin Hořínek 1981 Ostrava
14 00:56:53.05 19 Jiří Obsadný 1993 Kateřinice
15 00:57:16.88 16 Lukáš Gilar 1976 Tichá
16 00:57:33.49 20 Pavel Zagorski PL
17 00:57:54.66 36 Jan Novotný 1995 Kateřinice
18 00:58:21.45 67 Jiří Kuchař 1975 Hájov
19 00:58:33.21 33 Přemysl Polášek 1977 Stará Ves n.O.
20 00:59:56.05 13 Radim Strejček 1976 Kopřivnice
21 01:00:03.80 9 Martin Staňa 1993 Kopřivnice
22 01:00:10.19 17 Martin Šimečka 1986 Trnávka
23 01:00:13.35 18 Marek Hižnaj 1980 Šenov
24 01:00:50:90 6 Jan Procházka 1989 Příbor
25 01:01:01.50 28 Marian Kawecki PL
26 01:01:07.52 49 Jiří Kovačík 1980 Ostrava
27 01:01:11.62 30 Tomáš Rýdl 2002! Studénka
28 01:01:22.78 12 Zdeněk Pustějovský 1994 Příbor
29 01:01:31.59 40 Petr Stahalík 1976 Ostrava
30 01:02:32.13 90 Marek Halamíček 1975 Frenštát p. R.
31 01:03:14.74 75 Lukáš Huvar 1993 Albrechtičky
32 01:04:02.49 41 Michal Řeháček 1975 Hukvaldy
33 01:04:07.25 25 Jakub Ocásek 1980 Kopřivnice
34 01:04:20.82 48 Aleš Seifert 1980 Albrechtičky
35 01:05:18.97 34 Adam David 1994 Trnávka
36 01:08:58.26 64 Radek Jurajda 1987 Vidce
37 01:10:59.37 23 Václav Podstavek 1975 Trnávka
38 01:13:20.01 78 Ivan Helebrandt 1978 Český Těšín
39 01:13:48.87 22 Pavel Špirko 1980 Štramberk

Muži 40+

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:47:04.08 84 Bohumil Petřík 1974 Říčany
2 00:49:39.01 31 Pavel Rýdl 1967 Studénka
3 00:50:07.25 70 Edvard Rajnoch 1966 Smilovice
4 00:50:34.58 62 Jura Mynář 1965 Kunčice p.O.
5 00:53:59.16 82 Milan Ščibráni 1973 Ostrava
6 00:54:26.91 69 Mariusz Supik 1969 Třinec
7 00:57:28.54 52 Jaroslav Hrabuška 1957 Ostrava
8 00:57:40.86 57 Mojmír Polášek 1971 Kopřivnice
9 00:57:48.94 26 Zbyněk Žebrák 1971 Ostrava
10 00:57:51.08 3 Zdeněk Borkovec 1969 Kateřinice
11 00:58:51.39 47 Jiří Beneš 1966 Studénka
12 01:01:43.90 66 Jan Byrtus 1958 Mistřovice
13 01:03:03.42 83 Jakub Rychecký 1973 Krmelín
14 01:04:11.21 71 Libor Richter 1962 Kateřinice
15 01:04:52.26 35 Erich Rinka 1954 Kravaře
16 01:04:52.26 59 Petr Strouhal 1968 Frýdek-Místek
17 01:05:31.87 56 Daniel Böse 1973 Ostrava
18 01:06:29:45 32 Jiří Bednařík 1945 Kopřivnice – Mniší
19 01:08:21:44 45 Pavel Beneš 1968 Studénka
20 01:09:01.81 2 Libor Krayzel 1968 Ostrava
21 01:11:40.09 46 Jan Bardoň 1952 Ostrava
22 01:11:45.35 8 Roman Zahradnik 1958 Nový Jičín

Ženy 16-39let

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:25:49.42 61 Natálie Laura Mynářová 2001! Kunčice p.O.
2 00:28:29.65 89 Zuzana Rajnochová 1990 Smilovice
3 00:28:33.53 53 Hana Vantuchová 1979 Brušperk
4 00:30:35.50 86 Tereza Čapková 1985 Trnávka
5 00:30:45.82 24 Lenka Ocásková 1976 Kopřivnice
6 00:32:03.11 14 Hana Krasňanová 1984 Kateřinice
7 00:33:39.62 51 Kateřina Polášková
8 00:34:09.30 4 Kateřina Borkovcová 1996 Kateřinice
9 00:34:30.43 58 Lenka Polášková 1975 Kopřivnice
10 00:34:40.62 85 Eva Šilhánová 1983 Ostrava
11 00:36:24.46 80 Petra Váňová 1990 Lubina
12 00:37:33.29 79 Květa Miková 1978 Kateřinice
13 00:41:13.44 27 Kateřina Krátká 1977 Havířov

Ženy 40+

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště
1 00:29:45.56 37 Michaela Rychecká 1974 Stará Bělá
2 00:31:41.54 44 Adriana Bednaříková 1968 Ostrava
3 00:31:59.81 72 Věra Richterová 1968 Kateřinice
4 00:32:29.39 42 Jana Rajnochová 1967 Smilovice
5 00:33:06.54 73 Jana Klibrová 1967 Bílé Potoky
6 00:34:57.32 93 Věra Božová 1966 Ostrava

 Celkové pořadí hlavního závodu

Pořadí Čas Start. Číslo Jméno a příjmení Rok narození Bydliště Kategorie
1 00:25:49.42 61 Natálie Laura Mynářová 2001! Kunčice p.O. Ženy od 16 do 39let
2 00:28:01.65 1 Vojtěch Mráz 2001 Kunčice p.O. Děti od 13 do 15let
3 00:28:29.65 89 Zuzana Rajnochová 1990 Smilovice Ženy od 16 do 39let
4 00:28:33.53 53 Hana Vantuchová 1979 Brušperk Ženy od 16 do 39let
5 00:29:45.56 37 Michaela Rychecká 1974 Stará Bělá Ženy 40+
6 00:30:35.50 86 Tereza Čapková 1985 Trnávka Ženy od 16 do 39let
7 00:30:45.82 24 Lenka Ocásková 1976 Kopřivnice Ženy od 16 do 39let
8 00:31:41.54 44 Adriana Bednaříková 1968 Ostrava Ženy 40+
9 00:31:53.46 81 Aneta Ščibrániová 2001 Ostrava Děti od 13 do 15let
10 00:31:59.81 72 Věra Richterová 1968 Kateřinice Ženy 40+
11 00:32:03.11 14 Hana Krasňanová 1984 Kateřinice Ženy od 16 do 39let
12 00:32:29.39 42 Jana Rajnochová 1967 Smilovice Ženy 40+
13 00:33:06.54 73 Jana Klibrová 1967 Bílé Potoky Ženy 40+
14 00:33:39.62 51 Kateřina Polášková Ženy od 16 do 39let
15 00:34:09.30 4 Kateřina Borkovcová 1996 Kateřinice Ženy od 16 do 39let
16 00:34:30.43 58 Lenka Polášková 1975 Kopřivnice Ženy od 16 do 39let
17 00:34:40.62 85 Eva Šilhánová 1983 Ostrava Ženy od 16 do 39let
18 00:34:57.32 93 Věra Božová 1966 Ostrava Ženy 40+
19 00:36:24.46 80 Petra Váňová 1990 Lubina Ženy od 16 do 39let
20 00:37:12.35 10 Filip Kuchař 2002 Hájov Děti od 13 do 15let
21 00:37:33.29 79 Květa Miková 1978 Kateřinice Ženy od 16 do 39let
22 00:41:13.44 27 Kateřina Krátká 1977 Havířov Ženy od 16 do 39let
23 00:47:04.08 84 Bohumil Petřík 1974 Říčany Muži 40+
24 00:48:29.59 63 Milan Hostaša 1985 Valašské Meziříčí Muži od 16 do 39let
25 00:49:39.01 31 Pavel Rýdl 1967 Studénka Muži 40+
26 00:50:07.25 70 Edvard Rajnoch 1966 Smilovice Muži 40+
27 00:50:34.58 62 Jura Mynář 1965 Kunčice p.O. Muži 40+
28 00:52:19.53 21 Roman Jurečka 1978 Hájov Muži od 16 do 39let
29 00:52:32.23 77 Andrej Tripský Albrechtičky Muži od 16 do 39let
30 00:52:53.21 60 Pavel Matyščák 1980 Rožnov p.R. Muži od 16 do 39let
31 00:52:58.51 65 Daniel Pospíšil 1988 Havířov Muži od 16 do 39let
32 00:52:59.56 91 Zbyněk Bardoň 1976 Suchodol n. O. Muži od 16 do 39let
33 00:53:59.16 82 Milan Ščibráni 1973 Ostrava Muži 40+
34 00:54:26.91 69 Mariusz Supik 1969 Třinec Muži 40+
35 00:54:27.20 76 Filip Šajtar 1993 Albrechtičky Muži od 16 do 39let
36 00:54:33.47 87 Jiří Koliba 1980 Huvkaldy Muži od 16 do 39let
37 00:55:17.45 50 Josef Tyleček 1984 Kateřinice Muži od 16 do 39let
38 00:55:37.56 39 Miroslav Taraba 1991 Turany (SK) Muži od 16 do 39let
39 00:55:53.72 74 Radek Váňa 1992 Lubina Muži od 16 do 39let
40 00:56:29.86 38 Adrian Taraba 1992 Turany (SK) Muži od 16 do 39let
41 00:56:42.80 43 Martin Hořínek 1981 Ostrava Muži od 16 do 39let
42 00:56:53.05 19 Jiří Obsadný 1993 Kateřinice Muži od 16 do 39let
43 00:57:16.88 16 Lukáš Gilar 1976 Tichá Muži od 16 do 39let
44 00:57:28.54 52 Jaroslav Hrabuška 1957 Ostrava Muži 40+
45 00:57:33.49 20 Pavel Zagorski PL Muži od 16 do 39let
46 00:57:40.86 57 Mojmír Polášek 1971 Kopřivnice Muži 40+
47 00:57:48.94 26 Zbyněk Žebrák 1971 Ostrava Muži 40+
48 00:57:51.08 3 Zdeněk Borkovec 1969 Kateřinice Muži 40+
49 00:57:54.66 36 Jan Novotný 1995 Kateřinice Muži od 16 do 39let
50 00:58:21.45 67 Jiří Kuchař 1975 Hájov Muži od 16 do 39let
51 00:58:33.21 33 Přemysl Polášek 1977 Stará Ves n.O. Muži od 16 do 39let
52 00:58:51.39 47 Jiří Beneš 1966 Studénka Muži 40+
53 00:59:56.05 13 Radim Strejček 1976 Kopřivnice Muži od 16 do 39let
54 01:00:03.80 9 Martin Staňa 1993 Kopřivnice Muži od 16 do 39let
55 01:00:10.19 17 Martin Šimečka 1986 Trnávka Muži od 16 do 39let
56 01:00:13.35 18 Marek Hižnaj 1980 Šenov Muži od 16 do 39let
57 01:00:50:90 6 Jan Procházka 1989 Příbor Muži od 16 do 39let
58 01:01:01.50 28 Marian Kawecki PL Muži od 16 do 39let
59 01:01:07.52 49 Jiří Kovačík 1980 Ostrava Muži od 16 do 39let
60 01:01:11.62 30 Tomáš Rýdl 2002! Studénka Muži od 16 do 39let
61 01:01:22.78 12 Zdeněk Pustějovský 1994 Příbor Muži od 16 do 39let
62 01:01:31.59 40 Petr Stahalík 1976 Ostrava Muži od 16 do 39let
63 01:01:43.90 66 Jan Byrtus 1958 Mistřovice Muži 40+
64 01:02:32.13 90 Marek Halamíček 1975 Frenštát p. R. Muži od 16 do 39let
65 01:03:03.42 83 Jakub Rychecký 1973 Krmelín Muži 40+
66 01:03:14.74 75 Lukáš Huvar 1993 Albrechtičky Muži od 16 do 39let
67 01:04:02.49 41 Michal Řeháček 1975 Hukvaldy Muži od 16 do 39let
68 01:04:07.25 25 Jakub Ocásek 1980 Kopřivnice Muži od 16 do 39let
69 01:04:11.21 71 Libor Richter 1962 Kateřinice Muži 40+
70 01:04:20.82 48 Aleš Seifert 1980 Albrechtičky Muži od 16 do 39let
71 01:04:52.26 35 Erich Rinka 1954 Kravaře Muži 40+
72 01:04:52.26 59 Petr Strouhal 1968 Frýdek-Místek Muži 40+
73 01:05:18.97 34 Adam David 1994 Trnávka Muži od 16 do 39let
74 01:05:31.87 56 Daniel Böse 1973 Ostrava Muži 40+
75 01:06:29:45 32 Jiří Bednařík 1945 Kopřivnice – Mniší Muži 40+
76 01:08:21:44 45 Pavel Beneš 1968 Studénka Muži 40+
77 01:08:58.26 64 Radek Jurajda 1987 Vidce Muži od 16 do 39let
78 01:09:01.81 2 Libor Krayzel 1968 Ostrava Muži 40+
79 01:10:59.37 23 Václav Podstavek 1975 Trnávka Muži od 16 do 39let
80 01:11:40.09 46 Jan Bardoň 1952 Ostrava Muži 40+
81 01:11:45.35 8 Roman Zahradnik 1958 Nový Jičín Muži 40+
82 01:13:20.01 78 Ivan Helebrandt 1978 Český Těšín Muži od 16 do 39let
83 01:13:48.87 22 Pavel Špirko 1980 Štramberk Muži od 16 do 39let

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Mediální partner

 

Sponzoři závodu

Radovan Lys

dostál_logozuzy_logo

Václav Podstavek

allbau_logo

skarabTomáš Velart

fromto_logo

Robert Szabo

Pavlína Csibová

vizitka_příbor

šotek_logo

hynek_logo

hz_logo

nováček_logo

matěj_logo

blažek_logo