Obec Kateřinice za podpory Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice pořádá

Generální partner Kateřinického trailu

Generální partner Kateřinického trailu

Omluva (vyhlašování)

Omlouváme se všem účastníkům a divákům za zdržení při vyhlašování výsledků hlavního závodu. Důvod této prodlevy byl způsoben tím, že jedna ze závodnic z kategorie žen proběhla 2x cílem, kdy poprvé proběhla regulérně, poté se po několika minutách vrátila před cíl, a proběhla jej podruhé. Vzhledem k množství závodníků byla jak 2x zapsána do výsledkové listiny, tak (a to byl právě kámen úrazu) jí byl 2x zaznamenán i čas. Při závěrečné kontrole nám nesouhlasil počet závodníků s počtem zapsaných časů, tím pádem se všechny časy musely po jednom procházet a vše bylo velmi zdlouhavé.

Tímto se omlouváme za vzniklou situaci a doufáme, že vás to neodradí od účasti na příštích ročnících.. 🙂

Díky těmto zkušenostem a také stále narůstajícímu počtu závodníků a jsme se rozhodli, že pro příští ročníky budeme využívat měření pomocí elektronické časomíry, která jak ušetří mnoho papírování, tak hlavně urychlí vyhlašování ve všech kategoriích, a v neposlední řadě také zabrání tomu, aby nastal podobný problém, jako nastal dnes.

Veškeré postřehy (foto, video, Vaše pocity ze závodu) uvítáme na adrese „katerinicky-trail@seznam.cz“ a rádi je poté zveřejníme v referencích a galerii.

Do startu závodu zbývá
16. 10. 2022
Motto

„Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo.“

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Generální partner

SEMITA-DS s.r.o.   Jiří Válek

Mediální partner

Svetbehu.cz

Sponzoři

Ing.Radovan Lys – B.G.A. Trade

Jiří Matěj

Autodoprava Aleš Kutač

Ovoce – Zelenina Marek Skopal

Jaroslav Obsadný