Obec Kateřinice za podpory Sdružení měst a obcí povodí Ondřejnice pořádá

Generální partner Kateřinického trailu

Generální partner Kateřinického trailu

VI. ročník za námi, VII. ročník před námi

Děkujeme všem závodníkům, divákům, organizátorům, pomocníkům a zkrátka všem, kteří se podíleli na nedělením prosluněném v pořadí už šestém Kateřinickém trailu a kteří vytvořili tak úžasnou atmosféru! 

Věříme, že se všem závod líbil a potkáme se s vámi na startu i v příštím roce. V případě, že by jste měli jakékoliv připomínky, pocity, dojmy, či cokoliv dalšího, co by jste nám chtěli sdělit, napište nám prosím na katerinicky-trail@seznam.cz nebo na Facebook, budeme moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu – ať už pozitivní, tak hlavně také tu negativní, ať víme, co do příštích ročníků vylepšit. 🙂 Všechny vaše postřehy budou poté zveřejněny v záložce reference.

V případě, že máte i jakékoliv fotky či videa, kterými by jste se chtěli pochlubit nebo je zveřejnit, posílejte také na katerinicky-trail@seznam.cz (Facebook), vše bude zveřejněno v galerii, kde už je nyní můžete vidět první fotky ze závodu. 

Bylo také rozhodnuto o termínu příštího ročníku, v pořadí už sedmém, bude to neděle 14. října 2018!

Do startu závodu zbývá
16. 10. 2022
Motto

„Běhání je náboženství moderní doby. Běhá kdekdo, běhá se všude, běhá se pro radost, běhá se kvůli shazování kil, běhá se, aby si vás lidi všimli (zdravíme Terryho Foxe a Forresta Gumpa). A především se běhá proto, že na rozdíl od trdlování v předražených fitness centrech je to skoro zadarmo.“

Organizátoři závodu

Obec Kateřinice

Generální partner

SEMITA-DS s.r.o.   Jiří Válek

Mediální partner

Svetbehu.cz

Sponzoři

Ing.Radovan Lys – B.G.A. Trade

Jiří Matěj

Autodoprava Aleš Kutač

Ovoce – Zelenina Marek Skopal

Jaroslav Obsadný